Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk utrzymania ruchu

Egger PolskaO firmie

Egger Polska

Św. Józefa 1

Biskupiec

Tworzymy więcej z drewna. Naszych 10100 pracowników w 10 krajach pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. Tak wytwarzamy materiały do produkcji mebli i aranżacji wnętrz, konstrukcji drewnianych, a także podłogi laminowane. Dzięki nieustannej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.

Obowiązki:

  • Utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w obszarze elektrotechniki i automatyki
  • Obsługa specjalistycznych narzędzi diagnostycznych
  • Montaż maszyn i elementów elektrycznych zgodnie z wymaganiami
  • Przeglądy okresowe i bieżące naprawy maszyn i instalacji
  • Raportowanie wykonanych zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe (Elektryk, Elektromechanik, Mechatronik, Automatyk)
  • Doświadczenie z zakresu obsługi instalacji elektrycznych maszyn i automatyki przemysłowej
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobre umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego / niemieckiego uważana będzie za dodatkowy atut
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość i zdolność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój zawodowy
  • Dynamiczne i zróżnicowane stanowisko pracy

Wyślij swoje CV za pomocą Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne