Elektryk utrzymania ruchu

  • Biskupiec, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 24.01.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 23.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dołącz do naszego zespołu, zostań Mechanikiem w naszym zakładzie w Biskupcu!

Zatrudniamy 9,000 pracowników w 18 fabrykach zlokalizowanych w 7 krajach na świecie co czyni nas silnym zespołem.

W naszej pracy kładziemy nacisk na:

  • Działanie zamiast mówienia.
  • Stabilność która pozwala nam na rozwój.
  • Satysfakcje z dostarczania tego o czym mówimy.

Nie szukamy tylko pracowników, szukamy ludzi, którzy podzielą nasze wartości.

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie kierunkowe (Elektryka, Elektromechanika, Automatyka)
  • Doświadczenie z zakresu obsługi instalacji elektrycznych maszyn i automatyki przemysłowej
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobre umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego / niemieckiego uważana będzie za dodatkowy atut
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość i zdolność rozwiązywania problemów

Obowiązki:

  • Utrzymanie maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w obszarze elektryki
  • Montowanie maszyn i elementów elektrycznych zgodnie z wymaganiami
  • Raportowanie wykonanych zadań
  • Przeglądy maszyn i instalacji
  • Diagnoza i naprawa maszyn produkcyjnych

Oferujemy:

  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój osobisty
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
  • Dynamiczne i zróżnicowane stanowisko pracy

Wyślij swoje CV za pomocą Aplikuj