Elektryk Utrzymania Ruchu

MAHLE Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Krotoszyn

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 15 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z działem produkcji

  • Wykonywanie napraw elektrycznych , usuwanie awarii elektrycznych, współpraca z zespołem mechaników

  • Montaż, instalacja, konserwacja i naprawa urządzeń elektrycznych

  • Diagnozowanie awarii elektrycznych, regulowanie parametrów pracy maszyn i urządzeń

  • Wykonywanie analiz przyczyn i skutków awarii i podejmowanie działań naprawczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe o profilu elektrycznym/elektrotechnicznym

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, nie jest to warunek konieczny (możliwość przyuczenia)

  • Znajomość schematów elektrycznych

  • Chęci do nauki i otwartość na szkolenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • Szkolenia i zajęcia językowe

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Karta przedpłacona Edenred

  • Elastyczne warunki pracy

MAHLE Polska Sp. z o.o.

Razem osiągamy więcej - #StrongerTogether. Łącząc pracę zespołową z pasją do motoryzacji staliśmy się wiodącym międzynarodowym partnerem rozwojowym oraz dostawcą dla branży motoryzacyjnej. Poszukujemy osób, które wspólnie z nami będą kształtowały mobilność jutra. Bądź częścią pełnego wizji przedsięwzięcia, w którym 79 000 pracowników na całym świecie tworzy nowe zrównoważone rozwiązania dla e-mobilności i silników spalinowych. Dołącz do MAHLE i rozwijaj się pracując we wspaniałych zespołach.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i pracy we wspaniałym zespole. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery. Wyślij zgłoszenie teraz!