Oferta pracy

Elektryk Utrzymania Ruchu

bekuplast S.A.

  • Fryderyka Chopina 15, Łaziska Górne
    Łaziska Górne, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Fryderyka Chopina 15

Łaziska Górne

Twój zakres obowiązków

  • Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie ciągłości pracy maszyn w zakresie elektryki, automatyki i systemów sterowania,

  • szybkie reagowanie na awarie maszyn oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek,

  • wspieranie osób pracujących na pozostałych stanowiskach UR i współdzielenie się wiedzą zdobytą przez doświadczenie,

  • wprowadzanie ciągłych udoskonaleń poprzez wyciąganie wniosków z awarii oraz przesyłanie uwag, sugestii do bezpośredniego przełożonego,

  • montaż instalacji i urządzeń w zakresie elektrycznym,

  • przeprowadzanie bieżących oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym,

  • ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego,

  • techniczna obsługa robotów wieloosiowych Fanuc,

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Nasze wymagania

  • wszechstronne umiejętności z zakresu urządzeń elektrycznych i mechanicznych,

  • doświadczenie w pracy z urządzeniami elektrycznymi w produkcji przemysłowej,

  • doświadczenie w wykrywaniu usterek elektrycznych i mechaniczno-elektrycznych,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • znajomość układów pneumatyki przemysłowej,

  • uprawnienia elektryczne SEP gr 1, do 1kV ,

  • umiejętność programowania robotów wtryskarek Engel, Wittman, Star - mile widziane,

  • podstawowa znajomość programowania sterowników Simens Simatic- mile widziane

  • znajomość procesu wtrysku- mile widziane,

  • gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • To oferujemy

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach,

  • otwartość na inicjatywy,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • benefity pozapłacowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne