Elektryk Utrzymania Ruchu

  • Legnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 10.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

    Obecnie dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w konserwacji urządzeń, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

    Nr referencyjny: EUR/01/19
    Miejsce pracy: Legnica

    Obowiązki:

    • Diagnozowanie oraz naprawa usterek za zakresu elektryki,
    • Przygotowywanie dokumentacji oraz sprawdzanie jej pod kątem prawidłowości,
    • Instalacje nowych urządzeń.

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe kierunkowe,
    • Sumienność, chęć do pracy,
    • Uprawnienia SEP do 1kV.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
    • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowania,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikowania:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kadry – Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z moim udziałem w niniejszym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Kadry – Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-637, Ul. Teofila Firlika 29.

    W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem niniejszego procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.”
    oraz
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kadry - Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Administratorem danych osobowych jest Kadry – Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-637, Ul. Teofila Firlika 29.

    W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi z Twoim udziałem oraz w celu wysyłania do Ciebie informacji o ofertach pracy. Dane osobowe mogą być przekazane podmiotom upoważnionym np. potencjalnym pracodawcom na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.”

    Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

    11779 –numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.