Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk utrzymania ruchu

ALIPLAST EXTRUSION Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja i utrzymanie maszyn w dobrym stanie produkcyjnym,

  • kontrola doraźna stanu maszyn,

  • skuteczne usuwanie awarii,

  • wdrażanie nowych rozwiązań,

  • raportowanie wykonanych prac

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w Dziale Utrzymania Ruchu lub podobnym,

  • doświadczenie w naprawach instalacji elektrycznych, szaf sterowniczych, urządzeń elektrycznych,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • znajomość elementów AKPiA

  • uprawnienia SEP „E” do 1kV

  • duża samodzielność na stanowisku pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • praca w systemie 4 brygadowym,

  • samodyscyplina,

  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • znajomość podstaw mechaniki i hydrauliki siłowej,

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia,

  • zdobywanie doświadczenia na najnowocześniejszych liniach produkcyjnych,

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,

  • premię uznaniową

  • pakiet benefit (kartę sportową Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz PPE)

ALIPLAST EXTRUSION Sp. z o.o.

Aliplast Aluminium Extrusion to nowoczesne przedsiębiorstwo, z wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, zaawansowanym zapleczem technologicznym i produkcyjnym: pionową i poziomą lakiernią proszkową, prasą do wyciskania kształtowników aluminiowych, centrum obróbczym CNC.

Przewiń do profilu firmy