Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk Utrzymania Ruchu

TURCK AUTOMATION TECHNOLOGY SP. Z O.O.O firmie

TURCK AUTOMATION TECHNOLOGY SP. Z O.O.

Erazma Plewińskiego 18

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzenie przeglądów prewencyjnych i remontów maszyn oraz urządzeń;

  • Wykonywanie czynności zgodnie z wytycznymi TPM;

  • Kontrola stanów magazynowych części zamiennych;

  • Diagnostyka przyczyn powstawania przestojów maszyn i urządzeń;

  • Usuwanie bieżacych usterek i awarii linii produkcyjntch;

  • Nadzór nad prowadzonymi pracami firm zewnętrznych w obszarze utrzymania ruchu;

  • Zapewnienie efektywności i zgodności operacji ERP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu lub pokrewnym – preferowane na stanowisku związanym z elektryką, automatyką;

  • Znajomość zasad TPM, SMED, 5S, Lean Manufacturing;

  • Uprawnienia SEP do 1kV;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • Umiejętność diagnozowania przyczyn powstawania usterek i awarii;

  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, chęć samokształcenia;

  • Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych oraz ustawiania parametrów procesu zgodnie z założeniami i przebiegiem procesu produkcyjnego;

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;

  • Zaangażowanie i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • Pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny, kolejna na czas nieokreślony;

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego;

  • Pracę od poniedziałku do piątku;

  • Stabilne zatrudnienie w nowej, miedzynarodowej firmie;

  • Program wdrożenia nowego pracownika na stanowisku pracy;

  • Udział w projekcie uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego z pozomu greenfield;

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Turck jest jednym z liderów w automatyce przemysłowej. Zatrudnia blisko 4800 pracowników w ponad 30 swoich placówkach, oraz w placówkach swoich partnerów działających na terenie 60 państw.

Jako specjalista w dziedzinie czujników, systemów fieldbus, interfejsów HMI oraz systemów RFID oferuje wydajne rozwiązania automatyzacji produkcji oraz automatyzacji procesu.

W marcu 2020 uruchomiony został nowy Zakład Produkcyjny w Lublinie. Docelowo zatrudnienie w Firmie znajdzie 250 osób.

Przewiń do profilu firmy