Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Partner Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Stoczniowa 2. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Kandydat ma prawdo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk utrzymania ruchu

Partner Serwis Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 20 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywaniem napraw maszyn i urządzeń,

  • podejmowaniem działań korygujących i naprawczych.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie min. zawodowe kierunkowe (elektryk, technik elektryk) oraz aktualne uprawnienia SEP,

  • nie masz przeciwskazań do pracy na wysokości,

  • umiesz posługiwania się rysunkiem technicznym i przyrządami pomiarowymi oraz elektronarzędziami.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, która wciąż rozwija się na wielu płaszczyznach,

  • pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, a także szkoleń, kursów czy studiów),

  • motywacyjny system premiowy oraz zabezpieczenie socjalne,

  • możliwość zdobywania nowych uprawnień, a także dostęp do wiedzy eksperckiej,

  • PARTNRską atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Od 2002 roku wspieramy naszych Klientów zarówno w ich siedzibach, jak i w naszych warsztatach. Dołącz do zespołu, który w partnerskiej atmosferze realizuje projekty dla znanych marek, wpływając na prężny rozwój naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje