Logo Pracuj.pl

Elektryk utrzymania ruchu

Partner Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywaniem napraw i konserwacji maszyn i urządzeń,
  • podejmowaniem działań korygujących i naprawczych.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie min. zawodowe kierunkowe (elektryk, technik elektryk) oraz aktualne uprawnienia SEP,
  • nie masz przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • umiesz posługiwania się rysunkiem technicznym i przyrządami pomiarowymi oraz elektronarzędziami.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, która wciąż rozwija się na wielu płaszczyznach,
  • pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, a także szkoleń, kursów czy studiów),
  • motywacyjny system premiowy oraz zabezpieczenie socjalne,
  • możliwość zdobywania nowych uprawnień, a także dostęp do wiedzy eksperckiej,
  • PARTNRską atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Partner Serwis Sp. z o.o.

Od 2002 roku wspieramy naszych Klientów zarówno w ich siedzibach, jak i w naszych warsztatach. Dołącz do zespołu, który w partnerskiej atmosferze realizuje projekty dla znanych marek, wpływając na prężny rozwój naszej firmy.

Elektryk utrzymania ruchu, Olsztyn