Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk Utrzymania Ruchu

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Oss, Holandia

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Elektryk Utrzymania RuchuNumer ref.: EUT/NL/MT
       Obowiązki:
  • konserwacja, naprawa urządzeń produkcyjnych oraz utrzymanie ruchu (instalacje oświetleniowe, energetyczne i niskonapięciowe,instalacje kontrolne związane z produkcją, ale także urządzenia peryferyjne, systemy pomiarowe),
  • wykonywanie zmian, rewizji, rozszerzeń i nowych prac budowlanych w dziedzinie elektroniki w wyżej wymienionych instalacjach,
  • przeprowadzanie napraw i remontów silników elektrycznych i zespołów elektronicznych,
  • zgłaszanie awarii, ładowanie, modyfikowanie i rozszerzanie programów systemu operacyjnego,
  • przekazywanie pracownikom produkcji instrukcji dotyczących obsługi transportu i sterowania maszynami,
  • analizowanie i sygnalizowanie powtarzających się awarii i wymyślanie możliwych rozwiązań konstrukcyjnych.
       Telefon kontaktowy: 663 008 700
       Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie techniczne,
  • rozległa wiedza na temat Siemens S7 / TiaPortal,
  • rozległa wiedzę elektryczną na temat silników, sterowników Eplan i PLC,
  • znajomość maszyn i urządzeń wymaganych do wykonania pracy,
  • sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadanie,
  • dyspozycyjnoś do pracy zmianowej.
       Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • długofalową współpracę (po 12 miesiącach umowa na czas nieokreślony),
  • dodatek za pracę zmianową,
  • 27 dni urlopu w roku kalendarzowym,
  • premię roczną,
  • możliwość rozwoju.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne