Elektryk Utrzymania Ruchu

Decora S.A.O firmie

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 19 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn

  • terminową realizację zleceń – usuwanie awarii, elektrycznych, mechanicznych

  • aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń

  • przeglądy i konserwacje maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym

  • praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn - warunek konieczny

  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych

  • uprawnienia SEP eksploatacyjne

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Kartę Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Liczne szkolenia i kursy- finansowane przez firmę

  • Konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin

  • Dofinansowanie choinkowe

  • Wyprawki szkolne dla dzieci pracowników

  • Parking dla zmotoryzowanych

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje