Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk utrzymania ruchu

"METROX-PLAST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Jagiellońska 55, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Jagiellońska 55

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie sprawności technicznej i zapewnienie ciągłości produkcyjnej zakładu

  • przeprowadzanie remontów i przeglądów, usuwanie awarii maszyn oraz infrastruktury technicznej

  • uczestnictwo w montażu i odbiorze technicznym maszyn oraz urządzeń technicznych

  • prowadzenie wymaganych zapisów dotyczących historii serwisowej maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (elektryka, elektromechanika, elektronika)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunków technicznych, schematów elektrycznych)

  • ogólna znajomość budowy maszyn i układów pneumatycznych

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym

  • aktualne uprawnienia grupy G1 (1kV)

Aplikowanie:

Zgłoszenia osobiste lub pisemne zawierające CV składać w:

Metrox-Plast Sp. z o.o.

ul. Jagiellońska 55

83-110 Tczew

kontakt telefoniczny: 058 / 532 78 79 wew. 22