Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk Utrzymania Ruchu

Zakłady Chemiczne"Złotniki" S.A.O firmie

4 6008 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe utrzymanie ciągłości pracy zakładu produkcyjnego – usuwanie awarii, działania prewencyjne;

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla służb utrzymania ruchu i inwestycji;

  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (elektryczne);

  • Uprawnienia SEP eksploatacyjne do 1kV;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4 brygadowym (dopłata do wynagrodzenia za pracę w niedzielę oraz dni świąteczne, dodatek za pracę w godzinach nocnych w wysokości 40% min. wynagrodzenia);

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy elektryczne, rysunki techniczne);

  • Praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn;

  • Umiejętność pracy w zespole, przedsiębiorczość i inicjatywa;

  • Wiedza oraz umiejętności praktyczne z zakresu pneumatyki i systemów automatyki przemysłowej;

  • Obsługa MS Excel;

Mile widziane

  • Wiedza oraz umiejętności praktyczne z zakresu elektryki, pneumatyki i systemów automatyki przemysłowej;

  • Uprawnienia SEP eksploatacyjne do 20kV (dodatkowe wynagrodzenie w przypadku posiadania uprawnień);

  • Umiejętność diagnozowania sterowników PLC (Siemens, Allen Bradley);

To oferujemy

  • Pełną wyzwań i rozwoju osobistego pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Pracę na stanowisku posiadającym realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój zakładu produkcyjnego;

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;

  • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę;

  • Szkolenia elektryczne: uprawnienia elektryczne SEP powyżej 20kV;

  • Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych uprawnień oraz umiejętności ;

  • Dodatki do wynagrodzenia za pracę w godzinach nocnych oraz w niedzielę oraz dni świątecznie;

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie do żłobka i przedszkola