Oferta pracy

Elektryk Utrzymania Ruchu

ULUS METAL POLSKA S.A.

  • Piekarnicza 6, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Piekarnicza 6

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Udział w instalacji i rozruchu nowych przychodzących maszyn

  • Wprowadzanie modyfikacji i usprawnień do zainstalowanego parku maszynowego

  • Dokonywanie przeglądów okresowych i konserwacji

  • Działania zapobiegające awarii, uszkodzeń maszyn

  • Wykonywanie remontów kapitalnych maszyn i urządzeń

  • Usuwanie zgłoszonych awarii maszyn i urządzeń

  • Diagnostyka układów automatyki przemysłowej i zasilania

  • Przeglądy, naprawy dotyczące infrastruktury budynku

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie min. zawodowe (mile widziane o profilu elektrycznym, elektronicznym, automatycznym)

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • Znasz w praktyce specyfikę napraw elektrycznych układów sterowania oraz diagnostyki układów automatyki przesyłowej i zasilania

  • Posiadasz uprawnienia SEP do 1kV E+D

  • Jesteś samodzielny, odpowiedzialny i dobrze zorganizowany

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomości języka angielskiego (dodatkowy atut)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych

Ulus Metal Polska S.A. jest tureckim przedsiębiorstwem produkcyjnym, wiodącym dostawcą w zakresie produkcji głównie podzespołów części dla sektora automotive. Dostarczamy ponad 1500 produktów do klientów krajowych jak i zagranicznych.

Pracownicy z 2 zakładów produkcyjnych znajdujących się w Gebze obsługują naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty za pomocą wyróżniających się technologii produkcyjnych. Dzięki wyszkolonej kadrze technicznej, nowym inwestycjom, a przede wszystkim zorientowanej na oczekiwaniach klienta, dąży się do zwiększenia eksportu skierowanych do producentów OEM (Original Equipment Manufacturer - producent oryginalnego wyposażenia).

Ulus Metal powstał w 1970 roku a centrala firmy zlokalizowana jest w Gebze w Turcji. Podstawową misją firmy jest inwestowanie w ludzi w celu tworzenia najcenniejszych zasobów ludzkich oraz zastosowanie najnowszych technologii produkcyjnych oraz systemów kontroli jakości dla naszych klientów na czas.

Ulus Metal jest certyfikowany przez SGS ISO IATF 16949:2016 , ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i OHSAS 18001:2007.

Przewiń do profilu firmy