Oferta pracy

Elektryk Utrzymania Ruchu

Extral Sp. z o.o.O firmie

Extral Sp. z o.o.

Wygoda 2

Żory

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych
  • Obsługa specjalistycznych narzędzi diagnostycznych
  • Montaż maszyn i elementów elektrycznych zgodnie z wymaganiami
  • Przeglądy okresowe i bieżące naprawy maszyn i instalacji
  • Raportowanie wykonanych zadań
  • Analiza przyczyn i skutków awarii podległych maszyn i urządzeń, proponowanie działań korekcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe (elektryk, elektronik, mechatronik lub pokrewne)
  • Uprawnienia SEP do 1kV (warunek konieczny)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność przeprowadzania diagnostyki podzespołów automatyki przemysłowej
  • Znajomość urządzeń automatyki przemysłowej, elektroniki, hydrauliki oraz pneumatyki
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie z zakresu obsługi instalacji elektrycznych maszyn i automatyki przemysłowej
  • Umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • Ciekawą i pewna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Przyjazną atmosferę pracy wśród ludzi, których łączy wspólna pasja
  • Możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Paczki dla pracowników (wielkanocne i bożonarodzeniowe)
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Możliwość udziału w wydarzeniach firmowych (pikniki rodzinne, imprezy integracyjne)
  • Przedpłacone karty do automatów żywieniowych
  • Możliwość przystąpienia do systemu MyBenefit i MultiSport
  • Dopłaty do wyprawek szkolnych i wyjazdów letnich/zimowych dla dzieci pracowników
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny):
Extral Sp. z o.o. ul. Wygoda 2, 44-240 Żory tel: +48 32 787 91 00 lub za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora- Extral Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach, ul. Wygoda 2, 44-240 Żory, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu, modyfikacji, odwołania zgody, ograniczenia przetwarzania, usunięcia danych, przenoszenia danych oraz odwołania się do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Szczegóły w Klauzuli Rekrutacje.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora- Extral Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach, ul. Wygoda 2, 44-240 Żory, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji realizowanych przez spółkę. Mam prawo dostępu, modyfikacji, odwołania zgody, ograniczenia przetwarzania, usunięcia danych, przenoszenia danych oraz odwołania się do Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Szczegóły w Klauzuli Rekrutacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy