Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk (utrzymanie ruchu)

Partner Serwis Sp. z o.o.

  • Chorula (pow. krapkowicki)

    Chorula (pow. krapkowicki), opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym,

  • przeglądy serwisowe, diagnostyka, naprawy,

  • analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe o specjalności elektryk/elektromechanik,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów (usuwania awarii),

  • uprawnienia SEP1 oraz pomiary,

  • czynne prawo jazdy kat.B.

To oferujemy

  • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • pracę w systemie głównie jednozmianowym w godzinach 6-14 (druga zmiana raz na 3-4 tygodnie),

  • motywacyjny system premiowy,

  • pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, szkoleń, kursów, nieoprocentowane pożyczki, bilety do kina),

  • PARTNERską atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Od 2002 roku wspieramy naszych Klientów zarówno w ich siedzibach, jak i w naszych warsztatach. Dołącz do zespołu, który w partnerskiej atmosferze realizuje projekty dla znanych marek, wpływając na prężny rozwój naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy