Oferta pracy

Elektryk - Utrzymanie ruchu

Zakład Usługowo- Produkcyjny "EMITER" Spółka Jawna Stanisław Bieda, Piotr LisO firmie

  • Limanowa, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

jest spółką, która od ponad 25 lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji obudów kompozytowych, metalowych oraz w prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych. Należymy do liderów w produkcji oraz sprzedaży złącz  i rozdzielnic elektrycznych w obudowach z materiału termoutwardzalnego. Obecnie poza siedziba w Limanowej posiadamy oddziały w Zgierzu, Gdańsku oraz Lublinie. Eksportujemy swoje obudowy do wszystkich krajów europejskich, Azji oraz Afryki. Z roku na rok poszerzamy swój asortyment i sieć dystrybucyjną, jednocześnie dbając o zachowanie wysokiej jakości produktów. Dołącz i Ty do naszego ponad 400 osobowego zespołu specjalistów!

Główne zadania:

  • Przeprowadzanie przeglądów, usuwanie awarii maszyn, urządzeń, instalacji w obszarze elektryki/sterowania automatycznego,
  • Kontrola funkcjonowania linii produkcyjnych oraz układów zabezpieczających.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie związane z elektryką/automatyką,
  • mile widziane doświadczenie/praktyka na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia elektryczne do 1 kV ('E'),
  • samodzielności w działaniu,
  • obowiązkowości, dokładności, sumienności,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • stabilną pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego poprzez przycisk aplikowania w tytule „elektryk”.  Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy