Oferta pracy

Elektryk (w dziale Automatyki i Automatyzacji Procesu)

HTL-STREFA S.A.O firmie

  • Ozorków

    Ozorków, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu układów i instalacji elektrycznych dla nowych maszyn i urządzeń

  • Modernizowanie i optymalizowanie istniejących instalacji elektrycznych oraz układów automatyk

  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań udoskonalających proces automatyzacji i automatyki

  • Diagnozowanie oraz usuwanie usterek i awarii systemu sterowania, automatyki oraz elektrycznych

  • Tworzenie dokumentacji elektrycznej dla nowych oraz istniejących maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Znajomość sterowników PLC, systemów pneumatyki i falowników

  • Posiadanie uprawnień SEP 1 KV

  • Mile widziana znajomość programu do edycji schematów elektrycznych (np.EPlan)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Operatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w przyjaznym otoczeniu

  • Rozwój zawodowy w dynamicznie rosnącej organizacji, profesjonalne szkolenia

  • Realizacja projektów przy wykorzystaniu zaawansowanych, światowych rozwiązań i narzędzi

  • Rzetelne warunki wynagrodzenia

  • Szereg benefitów i dodatkowych bonusów pozapłacowych

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkania- stacjonarnie i/lub zdalnie

3

Spotkanie z HR i dedykowaną osobą z Organizacji

4

Testy kwalifikacyjne (dla stanowisk specjalistycznych)

5

Dołączenie do zespołu HTL-STREFA

HTL-STREFA S.A.

Lider rynku, światowej klasy innowacyjny producent i eksporter wyrobów medycznych, poszukuje ambitnego kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy