Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk w Dziale Technicznym

  • Oborniki, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-05-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CEDC, jeden z największych producentów wódki na świecie, wiodący polski producent największych marek wódki: Bols, Żubrówka, Soplica, Absolwent oraz wyłączny importer ogólnoświatowych marek, m.in. Metaxa, Rémy Martin, Grant’s, Jägermeister poszukuje osoby na stanowisko:

    Nr ref.: Elektryk/05/2015

    Opis stanowiska:

    • aktywne uczestnictwo w przeglądach okresowych i pracach remontowych,
    • diagnostyka, naprawa oraz przegląd maszyn i urządzeń,
    • diagnostyka i naprawa układów automatyki,
    • uczestnictwo w pracach utrzymania ruchu,
    • kontrola i konserwacja sprzętu,
    • konfiguracja, przezbrojenia parku maszynowego.

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe,
    • minimum 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń i instalacji elektrycznych
      (SEP do 1kV),
    • wymagana wiedza z zakresu elektryki, automatyki i mechaniki,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • sumienność i zaangażowanie,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • wysoka motywacja do pracy.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej rynkowej pozycji,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Administratorem danych jest CEDC International Sp. z o.o. z siedzibą w Oborniki Wlkp 64-600, Kowanowska 48 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    cedc