Oferta pracy

Elektryk w Dziale Utrzymania Budynku

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i prowadzenie ruchu urządzeń elektroenergetycznych

  • prowadzenie dokumentacji urządzeń

  • przeprowadzanie przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń elektroenergetycznych

  • zapobieganie awariom

  • diagnozowanie usterek w instalacjach elektrycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (może być średnie, najlepiej z zakresu elektryki lub pokrewne)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym

  • wiedza z zakresu elektroenergetyki i chęć rozwoju w tym zakresie

To oferujemy

  • stałą i stabilną pracę (umowa o pracę, po okresie próbnym od razu na 2 lata!)

  • możliwość rozwoju i szkoleń: szkolenia SEP, praca z systemem SCADA (stacje 110Kv typu GIS w izolacji SF6), zdobycie doświadczenia przy stacjach transformatorowych (110 Kv/20Kv; 20KV/6,6 Kv;20Kv/0,4Kv)

  • zupełnie darmowy i komfortowy transport do pracy

  • pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, darmowa opieka medyczna

  • dofinansowanie do posiłków na kantynie pracowniczej

  • dofinansowanie do nauki angielskiego

  • realną szansę na rozwój

  • pakiet relokacyjny - jeśli planujesz przeprowadzkę do Wrocławia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników