Oferta pracy

Elektryk w dziale utrzymania obiektu

Viessmann Technika Grzewcza

  • Jaworzyńska 289, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jaworzyńska 289

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • bieżące naprawy i przeglądy urządzeń oraz instalacji elektrycznych budynku

  • opracowywanie kroków zaradczych po realizacji napraw i przeglądów - wprowadzanie działań prewencyjnych i predykcyjnych

  • aktywne uczestniczenie w modernizacji i optymalizacji elementów składowych systemu zarządzania budynkiem

  • nadzorowanie prac firm zewnętrznych na terenie obiektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym lub pokrewnym

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania obiektu

  • wiedza z zakresu elektryki, technik grzewczych, chłodniczych i wentylacyjnych

  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • doświadczenie w montażu i konserwacji instalacji elektrycznych

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B, uprawnienia kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektroenergetycznych (grupa 1, 2, 3), świadectwo kwalifikacyjne SEP G1 do 1kV, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, podnośników, suwnic sterowanych z poziomu roboczego – będą traktowane jako atut

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim/niemieckim będzie traktowana jako atut

  • znajomość systemów automatyki budynku – BMS będzie traktowana jako atut

To oferujemy

  • realną możliwość rozwoju zawodowego - tylko w ubiegłym roku w ramach rekrutacji i awansów stanowisko zmieniło 46 pracowników (a to nie koniec!)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - średnia długość zatrudnienia w naszej firmie wynosi ponad 5 lat :)

  • liczne świadczenia socjalne oraz dodatki pozapłacowe, z którymi zapoznasz się przesuwając niżej

  • pakiet szkoleń - w ubiegłym roku w szkoleniach wzięło udział 279 pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma Multikafeteryjna

  • dofinansowanie posiłków w aplikacji SmartLunch

Etapy rekrutacji
1

Wypełnienie formularza on-line

2

Selekcja CV

3

Rozmowa

4

Decyzja i informacja zwrotna

Viessmann to wiodący producent systemów grzewczych oraz przemysłowych na świecie. Jesteśmy firmą rodzinną, założoną ponad 100 lat temu, która zatrudnia ponad 13 000 pracowników. Zwracamy uwagę na przyjazność dla środowiska naturalnego i wspieramy zastosowanie energii odnawialnej.

Zakład produkcyjny w Legnicy istnieje od ponad 20 lat. Na ten moment zatrudniamy ponad 1 200 pracowników. To jednak nie koniec, ponieważ przed nami kolejne wyzwanie - w ciągu najbliższych lat planujemy uruchomienie nowoczesnego zakładu, który zwiększy nasze moce produkcyjne 6 razy. W Legnicy zajmujemy się produkcją pomp ciepła, rur miedzianych, kabli, wiązek kablowych oraz szaf sterowniczych. Pompy ciepła stanowią najnowszy projekt w duchu zielonej energii.

Przewiń do profilu firmy