Logo Pracuj.pl

Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych maszyn,
  • Wykonywanie remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną,
  • Nadzorowanie sprawności technicznej maszyn,
  • Instalacje i uruchomienia linii produkcyjnych,
  • Współpraca i nadzór nad pracami wykonywanymi przez firmy zewnętrzne,
  • Codzienna implementacja standardów 5S.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia SEP powyżej 1 Kv,
  • Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Doświadczenie w zawodzie,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Doświadczenie w pracy ślusarza, mechanika,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (powrót w tym samym dniu),
  • Chęć podejmowania wyzwań.

To oferujemy

  • Pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, pakiet socjalny, kasę zapomogowo – pożyczkową,
  • Atrakcyjny system premiowania,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • paczki świąteczne

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. działa w ramach międzynarodowej grupy i specjalizuje się w produkcji elementów infrastruktury, szczególnie rozjazdów kolejowych i tramwajowych. Jesteśmy nowoczesną, sprawnie funkcjonującą, dynamicznie rozwijającą się firmą o stabilnej pozycji na rynku.

Elektryk w dziale utrzymania ruchu, Bydgoszcz