Oferta pracy

Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Sukasz stabilnej pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej? Aplikuj juz dziś! Poszukujemy osób dla jednego z największych na świecie producentów szkła plaskiego i przetworzonego.

Elektryk w Dziale Utrzymania RuchuNumer ref.: /105/08/2020/AK/53789
zadania
  • Zapewnienie bezpiecznej, efektywnej i niezawodnej pracy linii produkcyjnych / Ensuring safe, effective and reliable operation of production lines
  • Serwisowanie i przegląd maszyn / Servicing and inspection of machines
  • Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych / Participating in analyzing the causes of failure and undertaking preventive actions
  • Udział w optymalizacji planu przeglądów prewencyjnych / Participation in the optimization of the preventive maintenance plan
  • Zapewnienie ciągłej dostępności maszyn/ Ensuring continuous availability of factory machine
oczekujemy
  • Wykształcenia minimum średniego elektrycznego, uprawnień SEP
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności diagnozowania i usuwania usterek elektrycznych, umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Zdolności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Otwartości i umiejętności pracy w zespole
  • Gotowoścido pracy zmianowej

Co bedzie stanowić Twoją przewagę:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Uprawnienia na suwnice

oferujemy
  • Ciekawą i wymagającą dużego zaangażowania pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w systemie zmianowym w ruchu ciągłym (4-brygadowym)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy