Oferta pracy

Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu

BREMBO POLAND Sp. z o.o.O firmie

BREMBO POLAND Sp. z o.o.

aleja Roździeńskiego 13

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • dbasz o prawidłowy stan maszyn i urządzeń produkcyjnych na terenie zakładu odlewni żeliwa

  • wykonujesz naprawy interwencyjne i prewencyjne

  • realizujesz okresowe przeglądy

  • serwisujesz maszyny i urządzenia produkcyjne

  • współpracujesz z zewnętrznymi firmami serwisowymi

  • planujesz i zamawiasz części, których potrzebujesz

  • jesteś członkiem zespołu operacyjnego utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy, rysunki elektryczne, hydrauliki i pneumatyki siłowej)

  • umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane

  • zainteresowanie tematami hydrauliki lub pneumatyki

  • uprawnienia SEP oraz uprawnienia energetyczne

  • zaangażowanie i dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym

To oferujemy

  • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia

  • premie miesięczne indywidualne oraz zespołowe

  • coroczny system podwyżek

  • premie roczne

  • system nagród KAIZEN

  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

  • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Mysłowice, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Czeladź, Będzin)

  • karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny

  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci

  • bony i paczki świąteczne

  • ubezpieczenie grupowe

  • wczasy pod gruszą

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Brembo to włoski koncern, działający w branży motoryzacyjnej od ponad 50 lat, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

Brembo mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. Brembo obecne jest w 15 krajach na świecie, a od ponad 25 lat istnieje także w Polsce, która stała się jednym z najbardziej istotnych miejsc skoncentrowania uwagi w obszarze produkcyjnym. W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób.

Przewiń do profilu firmy