Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Gniewino (pow. wejherowski), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gniewino (pow. wejherowski)

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • wiedza z zakresu metrologii
    • znajomość urządzeń zawierających elementy elektroniczne, elektryczne, hydrauliczne, pneumatyczne, mechaniczne
    • mile widziana wiedza z zakresu diagnostyki układów sterowania automatyki przemysłowej opartych o sterowniki PLC oraz układów pneumatyki
    • znajomość obsługi komputera MS Office
    • uprawnienia SEP pow. 1kV
    • umiejętność podejmowania decyzji, pracy pod presją czasu
    • umiejętność pracy w zespole
    • wysokie zdolności komunikacyjne

    Zakres obowiązków:

    • utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
    • usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn
    • instalacja nowych maszyn i urządzeń
    • ocena stanu technicznego maszyn i instalacji, podejmowanie decyzji o dopuszczeniu lub wstrzymaniu ich pracy i formie napraw
    • prowadzenie niezbędnej dokumentacji
    • współpraca z innymi działami

    Oferta:

    • umowa o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • praca w systemie 3-zmianowym
    • zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wieloletnią tradycją i silną pozycją rynkową
    Thai Union Poland sp. z o.o. (wcześniej King Oscar sp. z o.o.) jest producentem wysokiej jakości konserw i prezerw rybnych. Wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Thai Union Group. TUG jest światowym ekspertem w branży rybnej dostarczając wysokiej jakości, bezpieczne i cenione produkty klientom na całym świecie od blisko 40 lat. W Thai Union Poland sp. z o.o. zatrudniamy ponad 500 pracowników.

    top
    top

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

    Będąc członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, w relacjach z kandydatami kierujemy się Kodeksem Dobrych Praktyk w Rekrutacji