Oferta pracy

Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Oława

    Oława, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych w branży tworzyw sztucznych,

  • Diagnoza i naprawa awarii maszyn,

  • Dokonywanie napraw i przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem,

  • Zapewnianie wymaganej dokumentacji technicznej,

  • Wymiana elementów eksploatacyjnych i dbanie o ich dostępność na magazynie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie technicznego,

  • Doświadczenie min. 2 lata w przeprowadzaniu remontów, napraw interwencyjnych i usuwaniu awarii maszyn,

  • Znajomość dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, rysunki techniczne),

  • Uprawnienie SEP do 1KV (mile widziane do 20 KV),

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

  • Mile widziana znajomość podstaw automatyki

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Solidne wynagrodzenie składającej się płacy zasadniczej oraz premii,

  • Przygotowanie do nowej roli,

  • Pracę w miłym i zgranym zespole,

  • Dodatkowe benefity takie jak grupowe ubezpieczenie, dofinansowanie do wypoczynku czy dofinansowanie do nauki j. angielskiego.

Klient Pracuj.pl

Firma z sektora produkcyjnego, działająca na terenie Małopolski.

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy