Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk w dziale utrzymania ruchu

TREND GLASS Sp. z o.o.O firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Diagnostyka oraz naprawa oraz usuwanie usterek i awarii na maszynach

  • Montaż i uruchomienie nowych urządzeń i maszyn

  • Realizacja zaplanowanych konserwacji i przeglądów maszyn oraz instalacji

  • Analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych,

  • Optymalizowanie parametrów ustawień maszyn

  • Udział w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej,

  • Współpraca z działami produkcyjnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (technik elektryk)

  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych

  • Podstawowa znajomość zagadnień automatyki przemysłowej

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Mile widziane uprawnienie SEP do 1 kV

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne

  • Zaangażowanie i dokładność w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole technicznym oraz produkcyjnym

To oferujemy

  • Pełne szkolenia przygotowawcze i stanowiskowe

  • Możliwość rozwoju i nauki od doświadczonego zespołu mechaników

  • Stabilizację zawodową

  • Umowę o pracę

TREND GLASS Sp. z o.o.

renomowany producent wysokiej jakości produktów szklanych,

w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektryk w dziale utrzymania ruchu.

Przewiń do profilu firmy