Elektryk w dziale utrzymania ruchu

TREND GLASS Sp. z o.o.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Trend Glass sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowiska:

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Naprawa oraz usuwanie usterek i awarii na maszynach
  • Regulacje, rozruchy oraz realizacja zaplanowanych konserwacji i przeglądów maszyn oraz instalacji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (technik elektryk)
  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych
  • Podstawowa znajomość zagadnień automatyki przemysłowej
  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Mile widziane uprawnienie SEP do 1 kV
0 - 2 lata

Oferujemy:

  • Pełne szkolenia przygotowawcze i stanowiskowe
  • Możliwość rozwoju i nauki od doświadczonego zespołu mechaników
  • Stabilizację zawodową
  • Umowę o pracę

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy