Oferta pracy

Elektryk w dziale utrzymania ruchu

LEIBER Poland GmbH sp. z o.o. oddział w Polsce

  • Magazynowa 33, Ruda Śląska
    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), dodatkowo 1 lub 2 weekendy w miesiącu
  • Godziny pracy:06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 06:00 / 08:00 - 14:00 weekendy
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy

Magazynowa 33

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące naprawy maszyn

  • Usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń

  • Nadzór bieżący nad sprawnością techniczną maszyn

  • Montaż i uruchamianie nowych maszyn

Nasze wymagania

  • Uprawnienia SEP do 1KV

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych elektrycznych

  • Wiedza i umiejętności dotyczące utrzymania ruchu maszyn

  • Znajomość komputera

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane posiadanie uprawnień na wózek widłowy (UDT)

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez pośredników

  • Mentora który Cię wdroży

  • Dofinasowanie karty sportowej MultiSport

  • Kafeterię MyBenefit

  • Dofinasowanie szkoleń oraz kursów

  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracę od pon do pt w systemie zmianowym (6:00 -14:00 lub 14:00 - 22:00 lub 22:00 - 6:00 lub 8:00 - 16:00 oraz jeden weekend w miesiącu 08:00 - 16:00)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • Kafeteria MyBenefit

  • Karta MultiSport

Witaj w LEIBER Poland! Z zakładów w Niemczech oraz w Polsce w Rudzie Śląskiej po świat Porsche, Ferrari, Mercedes-Benz i wielu innych.

Naszą markę tworzy ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników.

Wszystko zaczęło się w roku 1928. Dzisiaj LEIBER Group jest uznanym na świecie specjalistą i inspiratorem w branży lekkich odkuwek z aluminium. Nasze produkty zasilają przemysł motoryzacyjny, lotniczy i technologię medyczną. Z każdym dniem produkujemy lżejsze i stabilniejsze komponenty.

Zostań jednym z nas i twórz z nami przyszłość. W LEIBER zapewnimy Ci bezpieczeństwo, różnorodność i uznanie. Twoją codzienność wypełnią zaawansowane technologicznie projekty, które zapewnią Ci nieustanny rozwój. Nasi wykwalifikowani pracownicy będą dla Ciebie wsparciem, pod których okiem będziesz mógł rozwijać się zawodowo.

Przewiń do profilu firmy