Oferta pracy

Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu

ATLAS Sp. z o.o.

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie przeglądów urządzeń produkcyjnych

  • naprawy instalacji elektrycznych oraz ich modernizacje

  • nadzorowanie urządzeń kontrolno-pomiarowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym; elektromechanika, elektrotechnika, automatyka

  • gotowość do pracy zmianowej

  • sumienność, dokładność, punktualność

  • uprawnienia energetyczne grupy 1 typu E minimum do 1 KV - warunek konieczny

  • dużym atutem będzie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • welcome pack

Osoby, których oferty wzbudzą zainteresowanie firmy zostaną telefonicznie poinformowane o terminie spotkania.