Logo Pracuj.pl

Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu

ATLAS Sp. z o.o.O firmie

  • Zgierz
    Zgierz, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie przeglądów urządzeń produkcyjnych
  • naprawy instalacji elektrycznych oraz ich modernizacje
  • nadzorowanie urządzeń kontrolno-pomiarowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym; elektromechanika, elektrotechnika, automatyka
  • gotowość do pracy zmianowej
  • sumienność, dokładność, punktualność
  • uprawnienia energetyczne grupy 1 typu E minimum do 1 KV - warunek konieczny
  • dużym atutem będzie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • welcome pack

Osoby, których oferty wzbudzą zainteresowanie firmy zostaną telefonicznie poinformowane o terminie spotkania.

Aktualne oferty pracodawcy
AZ/22/85

Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu, Zgierz