Oferta pracy

Elektryk

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

Rekrutacja zdalna

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Airbus czy Pratt & Whitney, oraz instytucjami z branży kosmicznej, w tym z Europejską Agencją Kosmiczną. Strategicznymi obszarami badawczymi Instytutu są technologie lotnicze, kosmiczne oraz bezzałogowe. Prowadzone są tutaj także badania i usługi dla przemysłu krajowego i zagranicznego w zakresie technologii materiałowych i kompozytowych, przyrostowych, teledetekcyjnych, energetycznych oraz wydobywczych.

W związku z rozwojem Departamentu Infrastruktury, poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko:
Elektryk

Zadania:

  • konserwacja instalacji elektrycznych (wewnętrznych i zewnętrznych),
  • wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznych,
  • montaż i podłączanie rozdzielnic i szaf sterowniczych,
  • montaż i podłączanie urządzeń i aparatury pomiarowej,
  • realizacja przeglądów technicznych instalacji elektrycznych oraz urządzeń,
  • kontrola stanu technicznego instalacji elektrycznych,
  • wykonywanie i naprawa instalacji elektrycznych oraz usuwanie awarii,
  • utrzymane sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym.

Oczekujemy:

  • wykształcenia średniego elektrycznego,
  • uprawnienia - Świadectwo Kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji do 15kV,
  • doświadczenia w zawodzie w branży elektrycznej min. 3 lata,
  • dobrej znajomość rysunku technicznego,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie dyżurów telefonicznych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie do świąt
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Rowerownia
Pracodawca ma prawo do zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy