Oferta pracy

Elektryk

Szkoła Główna Handlowa w WarszawieO firmie

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

aleja Niepodległości 162

Warszawa

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – publiczna uczelnia wyższa o 110-letniej tradycji – poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Elektryk

Opis stanowiska:

  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji elektrycznych
  • Wykonywanie przeglądów i napraw rozdzielni elektrycznych
  • Kontrola układów opomiarowania licznikami energii elektrycznej i ich analiza
  • Diagnozowanie awarii i usterek
  • Inne prace według poleceń przełożonych związane z zajmowanym stanowiskiem, posiadanymi kwalifikacjami oraz uprawnieniami

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP minimum do 1kV w kat. E
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Mile widziana umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznej
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Pakiet socjalny, w tym m.in.: dofinansowanie do wypoczynku
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

Aplikację zawierającą CV prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną przeanalizowane, jednak odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy