Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

Janaszek Electric Sp. z o.o.

  • Warszawa, Siedlce

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zajmujemy się budową, eksploatacją i serwisem instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych niskiego napięcia oraz automatyki przemysłowej. Prowadzimy budowy instalacji elektrycznych, linii kablowych, stacji transformatorowych na terenie całej Polski. Nasze działania charakteryzuje szybkość, profesjonalizm przy zachowaniu dobrej atmosfery w zespołach będących kluczem do skutecznego działania. Posiadamy liczne referencje, które dotyczą zadań wykonanych w ponad 30-letniej historii Firmy. Obecnie stale zatrudniamy i współpracujemy z ponad 250-specjalistami w branży elektroenergetycznej. Jesteśmy wykonawcą działającym na terenie całej Polski w branży elektroenergetyki kolejowej niskiego napięcia.

W związku z nową inwestycją, która odbywa się na terenie Warszawy szukamy osób na stanowisko:

Elektryk

Zakres obowiązków:

  • Budowa, naprawa i serwis instalacji elektrycznej,
  • Szybkie reagowanie na zgłaszanie awarii instalacji elektrycznej
  • Budowa, eksploatacja i badanie urządzeń łączeniowych, zabezpieczających, sterujących i pomiarowych
  • Wymiana starej i montaż nowej instalacji elektrycznej
  • Konserwacja elektryczna obiektów
  • Zabezpieczanie przewodów elektrycznych
  • Dobór odpowiednich materiałów przewodzących zgodnie z projektem

Czego od Ciebie wymagamy?

  • Uprawnienia eksploatacyjne elektryczne (tzw. SEP) do 1 kV (mile widziane wysokie napięcia)
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 metrów
  • Posiadanie doświadczenia w pracach związanych z instalacjami elektrycznymi
  • Opcjonalnie doświadczenia z pokrewnymi dziedzinami specjalistycznymi: energetyką, automatyką, sterowaniem, instalacjami LAN, SSWiN itp.
  • Mile widziane posiadanie uprawnień zarówno w zakresie Eksploatacji, jak i Dozoru
  • Umiejętność wykonania mufy kablowej nN
  • Umiejętność wykonania pomiarów elektrycznych
  • Umiejętność montażu kabli energetycznych Cu i AI
  • Prawo jazdy kat. B (czynny kierowca)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Niezbędne narzędzia, mierniki, materiały
  • Indywidualne planowanie czasu pracy
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Codzienne posiłki pracownicze
  • Możliwość zakwaterowania

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!

Ogłoszenie archiwalne