Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Prężnie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnopolskim i UE, świadcząca profesjonalne usługi w zakresie projektowania i realizacji instalacji obiektowych elektrycznych i teletechnicznych oraz zastępstwa inwestycyjnego w ramach realizacji obiektów budowlanych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje osób ze znajomością branży budowlanej i instalacyjnej do pracy na stanowisku:

    ELEKTRYK
    Miejsce pracy: Cała Polska lub Berlin Niemcy

    Obowiązki

    • Realizacja instalacji elektrycznych i niskoprądowych

    Oczekiwania

    • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
    • mile widziane uprawnienia SEP „E”
    • mile widziane prawo jazdy kat. B
    • nieobowiązkowa ale mile widziana i premiowana znajomość języka niemieckiego

    Oferta

    • atrakcyjna praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • dobra i motywacyjna atmosfera pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom