Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem nastawionym na rozwój nowych technologii poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. PORT to wysokiej klasy specjaliści wykorzystujący infrastrukturę najnowocześniejszych w kraju laboratoriów naukowo-badawczych. Aktywność ośrodka koncentruje się wokół biotechnologii (w tym Biobankowania) oraz inżynierii materiałowej, pozwalając w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

    Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    ELEKTRYK
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref: KD/ELE/2019

    Główne zadania i obowiązki

    • Nadzór nad eksploatacją, serwisem, diagnozowaniem i usuwaniem awarii urządzeń oraz instalacji infrastruktury elektrycznej a także automatyki budynków i terenów należących do Instytutu.
    • Wykonywanie drobnych napraw i prac instalacyjnych urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych oraz automatyki.
    • Przeprowadzanie pomiarów instalacji i sieci zgodnie z Prawem budowlanym.
    • Przeprowadzanie inspekcji zgodnie z Instrukcją Eksploatacyjną.
    • Tworzenie i archiwizowanie dokumentacji wewnętrznej.
    • Bieżący monitoring i rozwiązywanie problemów pojawiających się w związku z eksploatacją budynków w zakresie branży elektrycznej.

    Kwalifikacje zawodowe

    • Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym.
    • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
    • Doświadczenie w pracy z urządzeniami, instalacjami i sieciami elektrycznymi do 20kV.
    • Wymagane uprawnienia w zakresie eksploatacji, dozoru instalacji, sieci i urządzeń energetycznych z grupy I (E1/D1) do 20kV.
    • Znajomość przepisów odnośnie prawa energetycznego i budowlanego.
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych, usuwania drobnych awarii.

    Kandydatom oferujemy

    • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat.
    • Pracę na terenie kampusu naukowego.

    Dodatkowo

    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    • Zielone miejsce pracy
    • Dofinansowanie do urlopu
    • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
    • Darmowe miejsce parkingowe
    • Możliwość dojazdu PKP z centrum miasta (20 minut)

    Dodatkowo

    Czekamy na Ciebie!
    #PORTdlaTalentów

     Aplikacje należy przesyłać do dnia 02.05.2019 r. za pomocą przycisku Aplikuj w tytule wpisując nr ref.: KD/ELE/2019

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie przez Instytut Sieci działający pod nazwą Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o uprawnieniach, jakie przysługują mi w zakresie przetwarzania moich danych”.

    lub (w przypadku zainteresowania udziałem także w przyszłych rekrutacjach):

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Instytut Sieci działający pod nazwą Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o o uprawnieniach, jakie przysługują mi w zakresie przetwarzania moich danych”.
    Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Sieci działający pod nazwą Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także – w przypadku wyrażenia zgody – dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

    Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także prawie od wycofania zgody na przetwarzanie danych, bez wpływu na przetwarzanie, którego dokonano przed cofnięciem zgody. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
    Więcej informacji o ochronie danych osobowych: https://www.port.org.pl/ochrona-danych/
    Informacje o kandydatach, którzy zgłoszą się do naboru, stanowią informację publiczną w zakresie objętym wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze. Informacja o wyniku naboru, zawierająca określenie stanowiska pracy, na które nabór był prowadzony, imię albo imiona i nazwisko wybranego kandydata oraz jego miejsce zamieszkania w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. – Kodeks cywilny a także uzasadnienie dokonanego wyboru kandydata albo niezatrudnienia żadnego kandydata będzie upubliczniona zgodnie z wymogami ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o Sieci Badawczej Łukasiewicz.

    Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.