Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne "DOZAMEL" O firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Fabryczna 10, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne "DOZAMEL"

Fabryczna 10

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie obsługi systemu elektroenergetycznego w ruchu ciągłym;

  • Wykonywanie czynności ruchowych w systemie;

  • Szczególny nadzór na przydzielonymi stacjami;

  • Utrzymywanie w sprawności urządzeń systemu elektroenergetycznego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe;

  • 3 letnia praktyka zawodowa;

  • Aktualne świadectwo kwalifikacyjne E1 na stanowisku ESKPLOATACJI w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu: Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne z grupy 1 wytwarzające, przetwarzające i zużywające energię elektryczną o napięciu nie wyższym niż 1 KV w grupach:

  • instalacje elektryczne

  • kondensatory elektroenergetyczne

  • Urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV w zakresie:

  • stacje pow. 1 kV

  • linie kablowe o napięciu do 20 kV lub bez ograniczenia napięcia

  • transformatory do 1600 KVA

  • aparatura kontrolno – pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń powyższych urządzeń i w.wym instalacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

DOZAMEL od ponad 20 lat świadczy specjalistyczne usługi dla przemysłu i biznesu oraz zarządza zintegrowaną infrastrukturą. Jest właścicielem nowoczesnego Centrum Konferencyjnego oraz Centrum BHP.

Jakość usług DOZAMELU została potwierdzona certyfikatem Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie norm ISO 9001, 14001 i 22000 oraz normy bhp 18001.

Jest także jednym z założycieli i jednocześnie podmiotem zarządzającym, Wrocławskiego Parku Przemysłowego.

DOZAMEL aktualnie zatrudnia ponad 200 osób.

Przewiń do profilu firmy