Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

Port Lotniczy Wrocław S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i konserwacja systemów oświetlenia (ogólne, awaryjne, nawigacyjne),

  • konserwacja rozdzielni nn

  • usuwanie usterek związanych z zasilaniem na budynkach Portu Lotniczego,

  • wymiana oświetlenia,

  • reagowanie na usterki elektryczne,

  • wykonywanie przeglądów i testów zasilania rezerwowego,

  • spisywanie liczników elektrycznych,

  • prowadzenie dokumentacji z przebiegu pracy,

  • nadzór nad systemem zrzutni bagażowych,

Nasze wymagania

  • aktualne „Świadectwo Kwalifikacyjne” w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych; mile widziane powyżej 1kV

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w utrzymaniu ruchu lub podobnym stanowisku,

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi komputera,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • samodzielność w wykonywaniu pracy,

To oferujemy

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia, ciekawe wyzwania zawodowe,

  • zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • dostęp do fachowej wiedzy,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

List motywacyjny ze zdjęciem, oraz CV prosimy przesłać na adres Port Lotniczy Wrocław SA 54-530 Wrocław ul. Graniczna 190, lub za pomocą przycisku aplikowania albo dostarczyć osobiście do siedziby firmy w terminie dwóch tygodni od ukazania się ogłoszenia.