Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CONVOI sp. z o.o. z siedzibą w: Walentego Roździeńskiego 9, 41-303 Dąbrowa Górnicza (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

CONVOI sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 08 lut 2023
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • podłączanie/odłączanie urządzeń przemysłowych do instalacji elektrycznej w obiektach przemysłowych

  • pomoc przy montażu/demontażu urządzeń przemysłowych na halach przemysłowych

  • podłączanie urządzeń elektrycznych

  • próby i pomiary elektryczne

Nasze wymagania

  • uprawnienia SEP

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność współpracy w zespole

  • dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych (w ramach tygodnia pracy)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziane

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • zawsze terminowe wynagrodzenie

  • dodatkowe świadczenia i diety

  • rodzinną atmosferę

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • ciekawą prace i udział w międzynarodowych projektach

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma Convoi została założona 100 lat temu w Holandii. Od tego czasu rozszerzyliśmy swoją działalność na nowe i rozwijające się rynki w Europie i Indiach. Działamy globalnie, ale z lokalną obecnością także w Polsce. W 2019 roku otworzyliśmy oddział w Polsce i cały czas rozwijamy się.

Convoi zajmuje się relokacjami przemysłowymi. Realizujemy projekty o różnej wielkości i odmiennym stopniu skomplikowania.

W naszej firmie panuje przyjacielska atmosfera pracy, stawiamy na dobre relacje. Szukamy pracowników zaangażowanych, odpowiedzialnych i samodzielnych.