Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Stanley Fastening System Poland Sp. z o.o.

www.sbdinc.pl www.bostitch.pl

StanleyBlack&Decker to amerykański producent i dostawca wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów.

Zarówno Stanley, jak i Black&Decker to jeden z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. Koncern zatrudnia obecnie ponad 55 000 pracowników, w ponad 160 zakładach i centrach dystrybucyjnych w USA, w Europie i w Azji. Firma w dalszym ciągu dynamicznie się rozwija – aktualnie, w skali globalnej realizowany jest Program SFS 2.0 – który zakłada znaczy i przyspieszony wzrost pod względem wielkości, wartości i zakresu działania, jak również otwiera nowe możliwości przed pracownikami.

Od 1992 roku, w Stanley Fastening System Poland Sp. z o.o., w nowoczesnym, rozwijający się zakładzie produkujemy pełen asortyment gwoździ (około 1 000 typów) do pistoletów pneumatycznych.

Kilka faktów z życia zakładu :

  • średnio miesięcznie produkujemy ponad 1 miliard gwoździ
  • osiągamy wysokie wyniki produkcyjne oraznw obsłudze klientów – za IV kwartał prawie 99% w USA i w Europie w dostawach na czas i w kompletacji
  • kontynuujemy z powodzeniem Program usprawnień ‘’Kaizenów’’ procesowych i projektów ‘’Lean Sigma’’
  • jesteśmy gospodarzami sesji szkoleniowych dla przyszłych Liderów korporacji z USA i Europy w ramach programu SLP (Stanley Leadership Program)
  • dla pracowników z potencjałem i znajomością j. angielskiego – możliwości uczestnictwa w projektach i szkoleniach korporacyjnych – program SLP, IDP, SBD WOMEN’S NETWORK i inn.
  • rozwijamy współpracę z organizacjami i instytucjami szkoleniowymi promującymi koncepcję Lean Manufacturing i nowoczesne metody zarządzania – jesteśmy gospodarzami, prezenterami i organizatorami sesji plenarnych oraz warsztatów i szkoleń
  • w dziedzinie BHP i ochrony środowiska utrzymujemy się w ścisłej czołówce zakładów w skali całej korporacji - wielokrotnie zdobyliśmy Nagrodę Prezydenta Korporacji StanleyBlack&Decker za najlepsze osiągnięcia w dziedzinie BHP i ochrony środowiska
  • od wielu lat firma przechodzi co roku audyt re-certyfikacyjny Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO bez niezgodności
  • nasz zakład realizuje wiele projektów związanych z doskonaleniem procesów i samych produktów, a także uczestniczy w projektach realizowanych w korporacyjnej skali globalnej, w tym w strategicznym Programie SFS 2.0

W zawiązku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryka
praca w Dziale Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Wrocław
Kluczowe zadania:
  • zachowanie ciągłości i płynności produkcji poprzez wykonywanie prac naprawczych, remontowych, modernizacyjnych i konserwacyjnych maszyn i urządzeń zakładu
  • realizacja odrębnych projektów oryginalnych, ukierunkowanych na zwiększenie zdolności operacyjnej maszyn i urządzeń zakładu oraz optymalizację kosztów eksploatacyjnych

Ofertę kierujemy do kandydatów zainteresowanych pracą w środowisku przemysłowym (przemysł ciężki) – w zakładzie stosującym na co dzień rozwiązania LEAN Manufacturing.

Jesteśmy zainteresowani zarówno kandydatami z doświadczeniem, jak i absolwentami – bezpośrednio po ukończeniu studiów, lub szkoły średniej - bez doświadczenia, ale gotowych na realizację ścieżki zawodowej od podstaw operacyjnych procesu technologicznego.

Idealny kandydat - wymagania:

  • wykształcenie wyższe związane z elektryką, elektroniką lub automatyką przemysłową – preferowany Wydział Elektryczny, specjalność elektrotechnika lub automatyka/robotyka, lub też wykształcenie średnie w w/w obszarze
  • mile widziana znajomość podstaw oprogramowania sterowników PLC (np. Simens, Omron, Telemechanique)
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
  • chęć pracy i dalszego rozwoju w Dziale Utrzymania Ruchu
  • dyspozycyjność i nastawienie zadaniowe
  • entuzjazm i wytrwałość w rozwiązywaniu problemów technicznych

OFERUJEMY

  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
  • program szkoleniowy ukierunkowany na poznanie koncepcji Lean manufacturing i zdobycie umiejętności praktycznego używania narzędzi Lean w środowisku przemysłowym
  • samodzielne specjalistyczne stanowisko i możliwość twórczej samorealizacji zawodowej
  • pracę na pełny etat-bezpośrednie zatrudnienie przez firmę Stanley
  • stabilne warunki formalno-prawne w ramach umowy o pracę
  • przejrzysty plan urlopowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie/warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności (szczegółowe informacje na spotkaniu informacyjno-rekrutacyjnym)
  • system premiowania powiązany z jakością i wydajnością pracy
  • profilaktykę zdrowotną (szczepienia przeciwko grypie), karnety na zajęcia rekreacyjne oraz bilety kinowe w systemie „BENEFIT”
  • dogodny dojazd – zakład mieści się kilkaset metrów od AOW, 7 km od centrum Wrocławia
  • przejrzysty system rekrutacji – zapewniamy rzetelne rozpoznanie predyspozycji zawodowych kandydatów

Adres siedziby firmy (miejsce pracy):
Stanley Fastening Systems Poland
ul. Jerzmanowska 4, 54-519 Wrocław
(7 km od centrum Wrocławia, 800 metrów od obwodnicy autostradowej, dojazd autobusami: 609, 109 lub 129 oraz PKP relacji Legnica - Wrocław Żerniki)

ZAPRASZAMY

Osoby ubiegające się o pracę proszone są o zgłaszanie ofert za pomocą przycisku Aplikuj.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się