Logo Pracuj.pl

Elektryk - z możliwością przyuczenia

ELAMO firmie

10 000–14 000
brutto / mies.
  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych na terenie Niemiec (znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana)

Nasze wymagania

  • Chęć pracy w delegacjach,
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu elektryki,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu instalacji elektrycznych,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
  • Wykształcenie kierunkowe.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (7000-11000 PLN netto),
  • Możliwość przeprowadzenia szkolenia i wdrożenia,
  • Zakwaterowanie,
  • Samochód służbowy,
  • Narzędzia,
  • Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów,
  • Organizacja wyjazdu w dwuosobowym zespole.

Firma Elam Dariusz Jarmoc posiada ugruntowaną pozycję rynkową i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji elektrycznych na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Norwegii i Szwecji.

Elektryk - z możliwością przyuczenia, podlaskie