Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

VOYTECH sp. z o.o.

5 0006 300 brutto / mies.
  • Ziemska 1, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Ziemska 1

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Prefabrykacja szaf sterowniczych

  • Montaż elektryczny maszyn do automatyzacji produkcji

  • Montaż tras kablowych na urządzeniach

  • Montaż i udział w uruchamianiu maszyn w zakładach produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryk, Elektromonter

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie

  • Gotowość do wyjazdów na montaże

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilną pracę przy tworzeniu nowoczesnych rozwiązań

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Dodatkowe benefity w związku z wyjazdami

  • Przyjazną atmosferę w pracy

O nas

Nasza firma dostarcza nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Świadczymy kompleksowe usługi, obejmujące projektowanie, wykonawstwo, montaż oraz uruchamianie zrobotyzowanych gniazd produkcyjnych, systemów pakowania, paletyzacji oraz systemów transportu wewnętrznego. Zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem oraz świadczeniem usług serwisowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – analizujemy potrzeby i wymagania każdego klienta oraz specyfikę pracy wykonywanej w danym zakładzie, aby dostarczyć w pełni satysfakcjonujące rozwiązania.