Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Zabrze, śląskie
  • Specjalista
  • 11.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największą niezależną polską spółką piwowarską.
    Nasza oferta obejmuje  piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe.
    Mamy opinię sprawdzonego i cenionego partnera handlowego
    Do Browaru w Zabrzu poszukujemy kandydata na stanowisko:
    ELEKTRYK
    Miejsce pracy: Zabrze

    Opis stanowiska:

    • Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem w zakresie elektrycznym,
    • Diagnozowanie i bieżące usuwanie awarii
    • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn produkcyjnych oraz urządzeń zaopatrzenia
      w media do produkcji;
    • Nadzorowanie oraz kontrolowanie poprawności funkcjonowania urządzeń
      w zakresie elektrycznym,
    • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym;
    • Regularna konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych w oparciu o procedury,
      realizacja przeglądów prewencyjnych,
    • Wykonywanie badań i sprawdzeń instalacji elektrycznych,
    • Reagowanie i usuwanie awarii, a także analizowanie ich przyczyn i skutków,

    Oczekiwania:

    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową
      i katalogami części zamiennych,
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
    • Chęć do pracy w systemie zmianowym;
    • Wykształcenie techniczne kierunkowe elektryk/elektromechanik;

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
    • Wdrożenie do pracy przez doświadczonego pracownika
    • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Grupowe ubezpieczenie
    • Pakiet Świadczeń Socjalnych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zainteresowanych informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.