Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

EP SOLVO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział przy usuwaniu usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną

  • wykonywanie czynności konserwacyjnych i remontowych przy układach elektronicznych

  • naprawy instalacji elektrycznych oraz ich modernizacje

  • współudział w instalowaniu i uruchamianiu nowych urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe w specjalności elektryk, elektronik, automatyk lub pokrewne

  • doświadczenie zawodowe jako elektryk, elektromonter

  • uprawnienia SEP min. 1kV, mile widziane bez limitu, dozorowe

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • pracę na pełny etat

  • możliwość zdobycia nowych umiejętności

  • szkolenie wdrażające oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach