Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

ORLEN Centrum Serwisowe Spółka z o. o.

  • Trasa Północna 12, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Trasa Północna 12

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka, naprawa, konserwacja i montaż urządzeń dystrybucyjnych stacji paliw, urządzeń elektrycznych, elektromechanicznych i mechanicznych

  • Wykonywanie nowych oraz modernizacje istniejących instalacji elektrycznych, instalacji teletechnicznych, instalacji odgromowych oraz bieżące naprawy urządzeń elektro-energetycznych

  • Wymiany / montaż rozdzielnic elektrycznych oraz osprzętu jak oprawy uliczne, gniazda, lampy LED. Budowa linii kablowych NN, wykonywanie tras koryt kablowych

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych: skuteczności samoczynnego wyłączenia, uziemień, rezystancji izolacji, wyłączników różnicowoprądowych i interpretacja uzyskanych wyników

  • Bieżące utrzymanie ruchu na stacjach paliw z uwzględnieniem dyżurów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o specjalności: elektryka, automatyka lub pokrewne.

  • Dyspozycyjność, zmysł techniczny, odpowiedzialność, rzetelność i umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, DTR-ki).

  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Zdolności do pracy na wysokości, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (praktyczna wiedza elektryczna)

  • Znajomość urządzeń wyposażenia stacji paliw w tym dystrybutorów i instalacji paliwowych i LPG

  • Uprawnienia UDT na podesty przejezdne (podnośnik koszowy).

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie.

  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie.

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych branż.

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie.

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach.

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwość rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające Twój dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

Zgłoszenie powinno zawierać

  • Życiorys zawodowy (CV)

  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych*