Oferta pracy

Elektryk zmianowy (Dział Utrzymania Ruchu)

TECHNONICOL-INSULATION sp. z o.o.O firmie

  • Wykroty (pow. bolesławiecki)

    Wykroty (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń na terenie zakładu

  • utrzymanie sprawności i niezawodności instalacji budynkowych (energia elektryczna woda gaz ziemny tlen)

  • dbanie o terminową i prawidłową realizację zadań

  • wykonywanie oględzin przeglądów remontów i innych planowanych prac

  • wypełnianie raportów pracy oraz dzienników przeglądów

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne elektryczne/energetyczne

  • wiedza z zakresu napraw i konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • doświadczenie z zakresu obsługi stacji niskiego napięcia i instalacji budynkowych

  • mile widziane doświadczenie z zakresu obsługi stacji średniego napięcia

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych

  • aktualne uprawnienia energetyczne E1 E2 E3

  • umiejętność dokumentowania oraz analizy przyczyn powstawania problemów

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • udział w budowie fabryki (projekt na etapie Greenfield)

  • stabilną pracę w dużej międzynarodowej firmie

  • wynagrodzenie zasadnicze i premię miesięczną

  • ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną

  • przyjazną atmosferę

TECHNONICOL-INSULATION sp. z o.o.

TECHNONICOL jest jednym z największych producentów i dostawców materiałów pokryć dachowych, hydro- i termoizolacyjnych. Firma została założona w 1992 roku i od tego czasu zdobyła duże doświadczenie na rynku materiałów budowlanych. Jesteśmy dumni, że oferujemy nowoczesne materiały i technologie które łączą globalną wiedzę i doświadczenie wyniesione z własnych ośrodków badawczo-rozwojowych. Nasze materiały są wykorzystywane w niemal każdym rodzaju budownictwa m.in do budowy domów zakładów produkcyjnych mostów infrastruktury społecznej i innych obiektów poprawiających poziom i jakość życia wielu ludzi na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy