Praca elektryk, Holandia

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Holandia
    Zadania obejmują: Montaż elektryczny i mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych Montaż paneli sterowania Podłączanie rozdzielni nN Instalacje sieciowe LAN System rozdziału mocy Instalacje uziemienia Koryta kablowe ...
    opublikowana: 21 października 2019
    • Holandia
    Rekrutacja obejmuje różne projekty na terenie Holandii - Praca od zaraz! Zapewniamy! wynagrodzenie: około 2498 EURO netto przy przepracowaniu 173h/msc- z własnym autem, około 2289 EURO netto przy przepracowaniu 173h/msc- z autem służbowym,...
    opublikowana: 15 października 2019
    • Holandia
    Czy posiadasz doświadczenie jako elektryk? Interesuje Cię praca w rejonie Amsterdamu? Dla jednego z naszych Klientów szukam doświadczonego technika, który zajmie się pracami montażowymi (przełączniki i gniazdka) oraz położeniem instalacji...
    opublikowana: 7 października 2019