Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elfogadói Ügyfélszolgálati Központ Tanácsadója

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. powstało w 1999 roku i obecnie jest najszybciej rozwijającą się firmą umożliwiającą akceptację kart płatniczych oraz rozliczanie transakcji elektronicznych w Polsce. Podstawowa działalność firmy obejmuje autoryzację oraz rozliczanie transakcji dokonanych za pomocą kart Visa,  MasterCard, Maestro, Diners Club American Express, Union Pay i JCB. eService Sp. z o.o. należy do EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Legfontosabb feladatok:

    • Ügyfélszolgálati feladatok komplex ellátása magyar nyelven, egyebek között:
    • Tranzakciók lebonyolítására vonatkozó tanácsok és információk szolgáltatása az Elfogadók számára
    • Fizetési terminálok kezelése
    • Felelősség a mindennemű dokumentáció határidős fogadásáért
    • Elfogadók írásos rendelkezéseinek kezelése
    • Elfogadók adatmódosításainak bevezetése
    • Elfogadók által benyújtott reklamációk komplex kezelése

    Elvárások:

    • Magyar nyelvtudás min. C1-es szinten – elengedhetetlen feltétel
    • Anyanyelvi magyar nyelvismeret előnyt jelent
    • Angol nyelvtudás B1-es szinten előnyt jelent
    • Telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat előnyt jelent
    • POS-terminálok/pénztárgépek/tranzakciók autorizálásának kezelésében/szervizelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
    • Minimum középfokú végzettség
    • MS Word és MS Excel programok kezelésének alapos ismerete
    • Önuralom és nehéz helyzetek kezelésének képessége
    • Lelkiismeretes és megbízható feladatmegoldás
    • Csapatmunkakészség
    • Kommunikatív és operatív készség
    • Készenlét a műszakra (éjszakák és hétvégek)

    Amit kínálunk:

    • Dinamikus és kihívásokkal teli munka egy stabil piaci pozícióval rendelkező vállalatnál
    • Képzések és támogatás a munka során
    • Szakmai fejlődés és előléptetés lehetősége
    • Munkaszerződéses alkalmazás
    • Egészségügyi ellátási csomag

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.