Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elixir Developer

Direct Sławomir Rykalski

umowa o pracę, umowa zlecenie
9 00018 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Nami przewiduje takie zadania jak:

  • Czynny udział w projektowaniu i rozwijaniu funkcjonalności naszego systemu;

  • Implementacja i wdrażanie nowych funkcjonalności na urządzeniach końcowych;

  • Utrzymywanie aktualnego kodu, implementacja ewentualnych poprawek oraz zdalna aktualizacja urządzeń końcowych;

  • Rozwiązywanie zagadnień w oparciu o paradygmat programowania funkcyjnego (Elixir);

  • Pisanie testów jednostkowych oraz integracyjnych;

Nasze wymagania

  • Jesteś idealną osobą do Naszego zespołu jeżeli:

  • jesteś back-end lub full-stack developerem z ponad trzyletnim doświadczeniem,

  • posiadasz podstawową znajomość języka Elixir;

  • masz doświadczenie w budowaniu aplikacji w oparciu o wzorzec MVC lub pokrewne

  • masz doświadczenie w pisaniu testów oraz z pracy w metodyce Test Driven Development

  • rozumiesz zasady oraz mechanizmy działania aplikacji webowych

  • Interesujesz się programowaniem funkcyjnym i masz już jakieś doświadczenie w tym zakresie

  • Dodatkowo mile widziana znajomość Phoenix LiveView oraz Nerves

To oferujemy

  • Możliwość tworzenia nowych narzędzi i zajęcia fajnego stanowiska w nowo tworzonej strukturze;

  • Możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy;

  • Kompleksowy i ustrukturyzowany onboarding;

  • Przejrzysta i otwarta komunikacja oraz regularny, obustronny feedback;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

O nas

Startup z bardzo ciekawymi perspektywami rozwoju, działający w obszarze oprogramowania wykorzystywanego na jednostkach pływających (statkach pełnomorskich) typu Offshore Support, poszukuje nowego członka zespołu – Programisty działającego w oparciu o język programowania Elixir. Realizujemy autorski projekt z wykorzystaniem frameworków Phoenix LiveView (PETAL stack) i Nerves. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z freelancerami jak i osobami, które poszukują miejsca na stałe.

Jeśli interesują Cię nowe wyzwania, chcesz nie tylko programować ale także projektować - ten projekt może być dla Ciebie idealnym miejscem do dalszego rozwoju.