Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Email Marketing Specialist

Powerbike S. A.

  • Batorowska 20, Dąbrowa (pow. poznański)
    Dąbrowa (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Batorowska 20

Dąbrowa (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i rozwój działań e-mail marketingowych – od standardowych powiadomień, przez wysyłkę newsletterów po dynamiczne maile sprzedażowe

  • tworzenie automatycznych scenariuszy (marketing automation) – w kanałach email, webpush, sms i www oraz skuteczne wdrażanie ich w życie

  • opieka nad bazą mailingową – zaczynając od dbania o higienę bazy, jej optymalną segmentację po nadzór nad prawidłową konfiguracją kont wysyłkowych i reputacją IP

  • analiza i optymalizacja prowadzonych działań – to dla nas kluczowe

Nasze wymagania

  • wiedza i doświadczenie w e-mail marketingu i marketing automation – to warunek konieczny. Kochamy Juniorów, mamy ich sporo w zespole, ale tym razem szukamy kogoś, kto ma już pewne doświadczenie

  • nastawienie na sprzedaż – innymi słowy zrozumienie, że Twoim zadaniem nie jest wysłanie maila, ale sprzedaż poprzez e-mail marketing

Mile widziane

  • dobra znajomość angielskiego – pracujemy w międzynarodowym środowisku, korzystamy w dużej mierze z anglojęzycznych materiałów, komunikujemy się z Użytkownikami po angielsku, dlatego angielski na poziomie co najmniej B2 mocno ułatwi Ci życie

  • znajomość narzędzi SalesManago, Freshmail, Active Campaign lub podobnych

To oferujemy

  • dowolną formę współpracy (umowa o pracę, B2B)

  • częściowo możliwość pracy zdalnej (po okresie próbnym)

  • dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • dużą otwartość oraz wsparcie zespołu

  • udział w szkoleniach, konferencjach i targach branżowych

  • polskie i zagraniczne wyjazdy integracyjne

  • a jeśli coś jeszcze jest dla Ciebie ważne, to chętnie o tym porozmawiamy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Karta Multisport

Działamy na rynku motoryzacyjnym już od 20 lat. Nasz zespół tworzy zgrana grupa ludzi o różnych zajawkach – głównie tych na dwóch kółkach 😊 Co roku osiągamy imponujące wyniki, ale bez korpopresji. Nie mnożymy wyników, tylko dzielimy się rozwiązaniami. Lubimy swoją pracę i ludzi, którzy nas otaczają, dlatego już od progu czuć u nas świetną atmosferę.

Przewiń do profilu firmy

Nasza siedziba główna znajduje się w Dąbrowie pod Poznaniem. Z doświadczenia wiemy, że dla części osób praca poza miastem to problem. Zwykle są to osoby, które nie czytają ogłoszeń zbyt uważnie. Dlatego do CV dołącz informację o tym, ile teraz zajmuje Ci dojazd do pracy.