Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Email Marketing Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-05-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz dołączyć do super teamu? Doskonale wiesz, że praca w branży ecommerce jest catchy? Praca dla Ciebie to coś więcej niż odtwarzanie utartych regułek i schematów? Nie lubisz korporacyjnego FTE? Za to lubisz atmosferę startupową? Marzy Ci się praca w  jednym z rozpoznawalnych startupów w Polsce? Zapoznaj się z naszą ofertą:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Zakres obowiązków:
    • opracowywanie i wdrażanie strategii marketing automation
    • monitorowanie i optymalizacja przebiegu kampanii i ścieżek
    • raportowanie efektywności działań
    • pisanie copy
    • opracowywanie materiałów do kampanii
    Umiejętności:
    • analityczne skille
    • znajomość Google analytics i dowolnego narzędzia do marketing autoamtion (my pracujemy na GetResponse)
    • znajomość MS Excel, Google Spreadsheet
    • umiejętność pisania językiem korzyści, poprawność językowa
    • must have: 1 rok doświadczenia w email marketingu
    • must have: bardzo wysokie umiejętności analityczne
    • nice to have: podstawy SQL lub R Studio
    • nice to have: znajomość dowolnego programu graficznego
    • nice to have: znajomość podstawowych zagadnień marketingowych
    Dlaczego u Nas pracuje się najlepiej?
    • nie mamy szklanego sufitu u nas awanse są i będą
    • nie mamy alergii na zwierzęta, wiemy jak duży i pozytywny wpływ ma obecność naszych pupili w biurze
    • nie tolerujemy open space, mamy swoje własne klimatyczne miejsca pracy
    • nie ma miejsca na siekierę, u nas czyste przejrzyste powietrze przesiąknięte dobrą atmosferą i teamowym zgraniem!
    • pracujemy w pięknej kamienicy w najmodniejszym miejscu w Warszawie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.